MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YKS ÖSYM İL KOORDİNASYON TOPLANTISI, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİ
YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) ÖSYM İl Koordinasyon Toplantısı, Sınav Koordinasyon İl Başkanı Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa ALİCAN'ın Başkanlığında, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın katılımlarıyla gerçekleşti.
Toplantıda, 8-9 Haziran tarihinde yapılacak olan YKS sınavları ile ilgili alınacak tedbirler ve koordinasyonu güçlendirmek adına stratejik konu başlıkları ele alındı.