MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ İDARİ KADROMUZ VE GÖREV DAĞILIMI

       İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze yeni atanan Müdür Yardımcısı Sabahattin EKE, Şube Müdürlüğüne atanan Bayram GÜLER, ve diğer idarecilerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet Arslan; Yeni atanan arkadaşlara başarılar dileyerek hep beraber bir takım ruhu ile Muş ilimize en güzel hizmetleri yapmaya çalışmaktayız. 
YENİ İDARİ KADROMUZ VE GÖREV DAĞILIMI

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze yeni atanan Müdür Yardımcısı Sabahattin EKE, Şube Müdürlüğüne atanan Bayram GÜLER ve diğer idarecilerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet Arslan; Yeni atanan arkadaşlara başarılar dileyerek hep beraber bir takım ruhu ile Muş ilimize en güzel hizmetleri yapmaya çalışmaktayız. 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze yeni atanan Müdür Yardımcısı Sabahattin EKE, Şube Müdürlüğüne atanan Bayram GÜLER ve diğer idarecilerle toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Cevdet Arslan; Yeni atanan arkadaşlara başarılar dileyerek hep beraber bir takım ruhu ile Muş ilimize en güzel hizmetleri yapmaya çalışmaktayız. Arkadaşlar bize bir taze kan olarak geldi. Muş İlimizin eğitim seviyesinin hak ettiği yere getirmek için tüm alanlarda paydaşlarımızla beraber, onlarında destek ve önerileriyle çalışıp gayret göstereceğiz dedi.

 

 

Yapılan toplantıda Müdürümüz; değişimde ferahlık ve yenilenme vardır diyerek, uzun süre aynı yere çalışan arkadaşların yer değiştirilmesinde fayda var dedi ve görev alanları değerlendirildi. Yapılan değerlendirme ve istişare sonucu; Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Şeflerin görev dağılımları aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

 11                   

               

    1        

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.