MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Voleybol Genç Erkekler B Kategorisinde Bölge Birincisi Olan TOBB Sosyal Bilimler Lisesi Öğrenciden Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’ye Ziyaret

Voleybol Genç Erkekler B Kategorisinde Bölge Birincisi Olan TOBB Sosyal Bilimler Lisesi Öğrenciden Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’ye Ziyaret

 

Türkiye Voleybol Federasyonunun düzenlediği Voleybol Genç Erkekler B Kategorisi Yarışması’nda Bölge birincisi olan Muş TOBB Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Beden Eğitimi Öğretmeni İskender Deniz ve Okul Müdürü Bayram Akdeniz, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret etti.

 

 

 

23-26 Şubat 2018 tarihleri arasında Muş İlinde Türkiye Voleybol Federasyonunun düzenlediği “Voleybol Genç Erkekler B Kategorisinde” Muş TOBB Sosyal Bilimler Lisesi birinci olarak 23-26 Mart 2018 tarihlerinde Elazığ İlinde yapılacak Türkiye yarı final gurup müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başarılı sporcuları tebrik eden Milli Eğitim Müdürü İlci; Başarının sırrı çok çalışmaktır. Spora ve kültürel çalışmalara verdiği önemi belirterek, İlimizin tanıtımı ve öğrencilerin sosyal gelişimleri için spor önemlidir dedi. Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de Sportif Faaliyetlerin önemli olduğu için Beden Eğitimi ve Sporun önemine vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü İlci, “Spor, ferdin beden ve ruh sağlığının gelişmesinin yanında, belli kurallara göre rekabet ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme zamanını içerir” dedi. Ziyaretin sonunda Milli Eğitim Müdürü İlci, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik edip ödüllendirerek makamından uğurladı.

 

 

 

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; Bu vesileyle Muş´umuzu başarıyla temsil eden sporcularımıza ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.  23-26 Mart 2018 tarihlerinde Elazığ ilinde yapılacak Türkiye yarı final gurup müsabakalarında öğrencilerimize başarılar diliyor, Gençlerimize imkânlar dâhilinde her türlü desteği vereceğiz.” Dedi. 


01-03-201801-03-201801-03-2018

 

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.