MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili mesajı.

Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili mesajı.

Muş Valisi Seddar Yavuz, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesajında;


              Bugün başlayacak olan 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemiyle ilgili bir mesaj yayımlayan Vali Seddar Yavuz, ikinci dönemin öğrenci, öğretmen ve veliler için başarılı bir şekilde geçmesini temenni etti. Çocukların, Türkiye´nin güvencesi olduğunu ifade eden Vali Yavuz; "Çocuklarımız bizim geleceğimiz, büyük ve güçlü Türkiye’nin güvencesidir. Onları en iyi şekilde bilgilerle donatmak, eğitim öğretim süreçlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamak zorundayız. Devlet olarak çocuklarımızın, gençlerimizin daha iyi mekânlarda, daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir" dedi.

 


             Öğrencilere önerilerde bulunan Vali Yavuz, "Başarılı bir birinci dönem geçirdiniz, dinlenmek için zaman buldunuz ve kısa bir tatil de yaptınız. Bu hafta 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi başlıyor. İkinci dönem hem toparlanmak için hem de birinci dönem elde ettiğiniz başarıları devam ettirmek için önemlidir. Ümit ediyorum ki ikinci dönem sizler için daha etkili ve daha verimli bir dönem olacaktır. 2015-2016 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; herkes için sağlıklı ve başarılı bir dönem olarak geçmesini temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.