MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ EKO İNŞAAT İLKOKULU 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMINA KATILDILAR
![VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ EKO İNŞAAT İLKOKULU 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA PROGRAMINA KATILDILAR](/meb_iys_dosyalar/2024_04/23204441_1000006746.jpg)
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR, İl Protokolü ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ; EKO İnşaat İlkokulunda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programına katıldılar. Programda emeği geçen EKO İnşaat İlkokulu öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23205111_1000006702.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204916_1000006787.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204911_1000006710.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204906_1000006706.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204900_1000006698.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204855_1000006718.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204850_1000006726.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204846_1000006730.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204841_1000006734.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204836_1000006738.jpg)
![23-04-2024](/meb_iys_dosyalar/2024_04/k_23204828_1000006746.jpg)