MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR BAŞKANLIĞINDA, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KATILIMLARIYLA "2024 YILI 3. İL İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU OLAĞAN TOPLANTISI" YAPILDI
![VALİMİZ SAYIN AVNİ ÇAKIR BAŞKANLIĞINDA, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KATILIMLARIYLA](/meb_iys_dosyalar/2024_07/26083316_whatsappimage20240725at18.42.25.jpg)
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR Başkanlığında; ilgili kurul üyeleri ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın katılımlarıyla "2024 Yılı 3. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Olağan Toplantısı" yapıldı.