MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİ YARDIMCIMIZ SAYIN MUSTAFA BATUHAN ALPBOĞA VE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ "YÜZ YÜZE 100 ÇOCUK OYUNU" KAPSAMINDA DÜZENLENEN ÖDÜL TÖRENİNE KATILDILAR
Vali Yardımcımız Sayın Mustafa Batuhan ALPBOĞA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ve Millî Eğitim Şube Müdürümüz Nedim ÖNER; Okul öncesi, İlkokul ve ortaokul düzeyinde YÜZ YÜZE 100 ÇOCUK OYUNU kapsamında düzenlenen etkinliklerin Ödül Törenine katıldılar.