MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÜLKE GENELİ ÇÖK-KAPAN-TUTUN TATBİKATI YAPILDI
![ÜLKE GENELİ ÇÖK-KAPAN-TUTUN TATBİKATI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_11/13114709_db7eb5c0-ab21-4392-b468-66590ebee020.jpg)
1999 Düzce depreminin yıldönümü münasebetiyle; 12 Kasım 2022 saat 18:57'de İl Valimiz Sayın Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ başkanlığında KYK Müştak Baba Öğrenci Yurdu E Blok'ta gerçekleştirilen Ulusal çapta ÇÖK-KAPAN-TUTUN Ülke Tatbikatına, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ, İl Millî Eğitim Müdürlüğü AKUB Ekibi ile birlikte katıldı.