MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Birincisi Kayak Takımı Milli Eğitim Müdürünü Makamında Ziyaret Etti.

Türkiye Birincisi Kayak Takımı Milli Eğitim Müdürünü Makamında Ziyaret Etti.

         19 – 20 Şubat tarihleri arasında Kars Sarıkamış ilçesinde yapılan ve toplam 6 kategoride yarışılan şampiyonada Muş Spor Lisesinin takım halinde Türkiye birinciliğini kazanan öğrencileri ve Okul Müdürü Cesim TEMURÇİN Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN; Genç Erkekler kategorisinde Türkiye birincisi olan Muş Spor Lisesi öğrencisi ve Olimpiyat Sporcusu Güllü AKALIN, Ahmet OĞLAĞO, Furkan TAŞ, Mehmet YUSUFOĞLU’nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Dereceye giren öğrencilere hediyeler veren Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, spora ve kültürel çalışmalara verdiği önemi belirterek, İlimizin tanıtımı ve öğrencilerin sosyal gelişimleri için spor önemlidir dedi. Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de Sportif  Faaliyetlerin önemli olduğu için Beden Eğitimi ve Sporun önemine vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Arslan, “Spor, ferdin beden ve ruh sağlığının gelişmesinin yanında, belli kurallara göre rekabet ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme zamanını içerir” dedi. Ziyaretin sonunda Milli Eğitim Müdürü Arslan, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik edip ödüllendirerek makamından uğurladı.

2222

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.