MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜRK TELEKOM İLKOKULU-ORTAOKULU MÜDÜRÜ BEDRETTİN CAN, BERABERİNDEKİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZ, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'A ZİYARETTE BULUNDULAR
![TÜRK TELEKOM İLKOKULU-ORTAOKULU MÜDÜRÜ BEDRETTİN CAN, BERABERİNDEKİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZ, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'A ZİYARETTE BULUNDULAR](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04150838_sunu1.jpg)
Türk Telekom İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Bedrettin CAN, beraberindeki öğretmen ve öğrencilerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'a ziyarette bulunarak okulumuzda düzenlenecek Okuma Bayramı Etkinliğine davet ettiler.
Nazik ziyeretleri için kendilerine teşekkür ederiz.