MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG I.Sınavları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

TEOG I.Sınavları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçelerde Temel Eğitim Bölümünden Sorumlu Şube Müdürleri, Merkez tük Ortaokul Müdürleri ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Çelik’in katıldığı Muş Merkez Öğretmenevi Toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan başkanlığında TEOG I.Sınav sonuçlarının değerlendirilmesi ile ilgili toplantı yapıldı.

            Toplantıda açılış konuşması yapan Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Çelik; Okul bazında ve dersler bazında bir önceki öğretim yılında TEOG Sınavları karşılaştırma yapacağız. Destekleme ve yetiştirme kurslarını değerlendirilmesi yapılacak dedi.

            Daha sonra yapılan sunum ve değerlendirmelerde bir önceki yılın TEOG Sınavı ile bu yılki TEOG I.Sınavı karşılaştırmaları yapıldı. Destekleme ve yetiştirme kurslarını düzenli bir şekilde devam ettiği belirtildi.  Bütün okullarda Nisan ayında yapılacak TEOG II. Sınavına dersler bazında hedefler belirlendi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan; İlimizde sizlerin gayretiyle akademik başarıda bir ivme yakaladık emeği geçen tüm idareci ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ederim. TEOG sonuçlarında bir yükseliş var Bakanlığımız sonuçları henüz açıklamadığı Türkiye ortalamasını göremiyoruz. Sonuçlar açıklanınca tekrar değerlendirme yapacağız, destekleme ve yetiştirme kurslarını etkin bir şekilde sürdüreceğiz, çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmenin ve en güzel hizmet sunmanın çabası içerisinde olacağız dedi.


15-12-2015

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.