MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMEL EĞİTİMDEN ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.

        İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Mahmut Karakaya, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında, Türkiye genelinde birinci olan 2071 Melikşah Ortaokulu öğrencisi Elif Esra Arslantaş, Prof. Dr.Vahit Özmen Ortaokulu öğrencisi Dilan Erol,Tandoğan Ortaokulu öğrencisi Kadir Çelik ve okul müdürlerini makamında kabul etti.
TEMEL EĞİTİMDEN ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİLERİMİZ ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.

        İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Mahmut Karakaya, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında, Türkiye genelinde birinci olan 2071 Melikşah Ortaokulu öğrencisi Elif Esra Arslantaş, Prof. Dr.Vahit Özmen Ortaokulu öğrencisi Dilan Erol,Tandoğan Ortaokulu öğrencisi Kadir Çelik ve okul müdürlerini makamında kabul etti. Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Karakaya; okul müdürleri ve öğrencilerimizle birlikte Sayın Valimiz Vedat Büyükersoy’u makamında ziyaret ettiler. Sayın Valimiz Vedat Büyükersoy öğrencilerimizin her birini tam altın, Milli Eğitim Müdür vekilimiz Mahmut Karakaya’da öğrencilerimizi yarım altın ile ödüllendirdi. Sayın Valimiz Vedat Büyükersoy ve İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Mahmut Karakaya öğrencilerimizin başarılarında emeği geçen idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkürlerini beyan ettiler ve bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılı olmaları temennisinde bulundular. 


222222222

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.