MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyolog ve TRT programcısı Polat Doğru, Muş’ta Öğrencilerle buluştu

Sosyolog ve TRT programcısı Polat Doğru, Muş’ta Öğrencilerle buluştu

İlimizde kariyer günleri kapsamında Sosyolog ve TRT programcısı Polat Doğru öğrencilerle buluştu.

Muş Gençlik Merkezi Toplantı Salonunda 2 seans şeklinde yapılan programa Sosyolog ve TV programcısı Polat Doğru Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan, öğretmenler ve 1000 öğrenci katıldı.

 

Açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan; Muş Milli Eğitim Müdürlüğü olarak valiliğimizin himayesinde başlatmış olduğumuzu kariyer günleri çerçevesinde öğrencilerimizi Sayın Valimiz Seddar Yavuz başta olmak üzere ilimiz protokolü ve çeşitli meslek branşlarıyla buluşturuyoruz. Amacımız Muş’lu öğrencilerimizin akranlarından geri kalmaması için ufuklarını açıp bir vizyon oluşturmada sizlere yardımcı olmamızdır dedi.

 

 

Daha sonra kariyer günleri kapsamında Lise öğrencilerle bir sohbet havası içinde konuşma yapan Sosyolog ve TV Programcısı Polat Doğru; öğrencilere tecrübe paylaşımı ve tavsiyelerde bulundu. Program kapsamında kişisel gelişim hakkında “Ne istediğini keşfedememiş insanın motivasyon’u sıfırdır, palavradır” konularında bilgiler verdi.


30-12-2016

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.