MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınıf Öğretmenleri Derneği SÖDER Yönetim Kurulundan, Müdürümüze Ziyaret

Sınıf Öğretmenleri Derneği SÖDER Yönetim Kurulundan, Müdürümüze Ziyaret

  Sınıf öğretmenleri derneği Muş şubesi Yönetim Kurulu Başkanını ve Yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’ı makamında ziyaret etti. SÖDER Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Demir; Derneğin amacı ve misyonu ile ilgili bilgi verdi. Demir; sınıf öğretmenlerinin akademik ve özlük hakları, Muş Eğitiminde Akademik başarının arttırılması ile eğitimin genel sorunlarla ilgili çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

 

                Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Arslan; sivil toplumun çok önemli bir güç olduğunu, Eğitim paydaşımız olan sivil toplum örgütlerinden eğitime katkı beklediklerini belirterek bu konuda görüş, öneri ve projeler beklediklerini ayrıca eğitim ile ilgili konularda derneğinizle ilgili çalışmalara destek vereceğini ve bu oluşumu desteklediklerini söyledi. SÖDER Yönetim kurulu üyelerine tek, tek teşekkür ederek makamından uğurladı.


Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.