MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V. TEKYOL KÖYÜNE GİDEN FIRAT DURBAK’I EVİNDE ZİYARET ETTİ

SAYIN VALİMİZ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V. TEKYOL KÖYÜNE GİDEN FIRAT DURBAK’I EVİNDE ZİYARET ETTİ

30 Ekim 2017 tarihinde merkeze bağlı Tekyol Köyündeki ilk/ortaokul öğrencilerinin eğitim gördüğü okulda şiddetli rüzgâr nedeniyle devrilen kavak ağacının altında kalarak yaralanan Fırat Durbak’ı Sayın Valimiz Aziz Yıldırım ve Milli Eğitim Müdür V. Enver Kıvanç evinde ziyaret ettiler.

Merkeze 13 kilometre uzaklıktaki 800 nüfuslu ve 100 haneli Tekyol köyü ziyaretleri esnasında Sayın Valimize, İl Sağlık Müdürü Serdal Türkoğlu, Milli Eğitim Müdür V. Enver Kıvanç, Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Çelik, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serdar Özkan eşlik etti.

Sayın Valimiz ve beraberindekileri Tekyol İlk/ortaokul Müdürü Celal Yıldız, Köy muhtarı Mehmetcan Kurtoğlu, amca Mehmet Sırrı Durbak ile Nedim-Şahinaz Durbak çifti karşıladı.

11 yaşındaki Fırat Durbak’ı evinde ziyaret eden Valimiz Aziz Yıldırım, olay sonrası çocuğumuzun sağlına kavuşuyor olmasının mutluluk verici olduğunu ifade ederek, Sağlık Müdüründen tedavi süreciyle alakalı bilgi aldı.

Ziyarette Sayın Valimiz, yaşanan üzücü olay sonrasında şükürler olsun ki evladımız sağlığına kavuşuyor ve iyi bir iyileşme süreci geçiriyor. Sağlık personelimize de gereken fizik tedavi hizmetleri ve kontrolleri yapmaları için de talimat verdik. Öğretmen arkadaşlarımız da zaman zaman gelerek ziyaretlerde bulunuyor. Elimizden geldiğince yavrumuzun bir an önce sağlığına kavuşması için ne gerekiyorsa yapacağız.” Dedi.

Valimiz Aziz Yıldırım ziyaretlerinde çeşitli hediyelerin yanı sıra Fırat’a bir de tablet hediye etti. Ziyaretleri esnasında Fırat ile yakından ilgilenen Sayın Valimiz, bir süre onunla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

             Nedim-Şahinaz çifti ise yapılan bu ziyaretten dolayı Valimiz Aziz Yıldırım’a teşekkürlerini ilettiler.

 

30-03-201830-03-201830-03-201830-03-2018

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.