MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ, İLYAS SAMİ İLK/ORTAOKULU İLE FARABİ İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

SAYIN VALİMİZ, İLYAS SAMİ İLK/ORTAOKULU İLE FARABİ İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

Sayın Valimiz Aziz Yıldırım, Vali Yardımcısı Alper Çifçi, Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ve İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş İlyas Sami İlk/Ortaokulu ile Farabi İmam Hatip Ortaokulu´nu ziyaret etti.

 

İlk olarak İlyas Sami İlk ve Ortaokulunuz ziyaret eden Sayın Valimiz ve beraberindekileri, Okul Müdürü Sıracettin Koçlardan karşıladı. Ziyaretinde sınıflara giren Valimiz Aziz Yıldırım, öğrencilere kitap hediye ederek bol bol kitap okumaları tavsiyelerinde bulundu.

 

Daha sonra Farabi İmam Hatip Ortaokuluna geçen Sayın Valimizi burada da Okul Müdürü Murat Çelik ve okul öğretmenleri karşıladı. Ziyaretlerinde öğrencilerle sohbet eden Sayın Valimiz, onlara meslek seçimleri hakkındaki fikirlerini sordu. Öğrencilere hangi mesleği seçerseniz seçin ama seçtiğiniz mesleği en iyi şekilde yapın. Eğer bir yerlere gelmek istiyorsanız çok çalışmalı ve fedakârlık yapmak zorundasınız. Çünkü diğerlerine fark açmak mecburiyetindesiniz. Sizlerin en iyi şekilde eğitim alması ve görevlerinizi en iyi şekilde yapmanız bizler için son derece önemli çünkü sizler bizlerin yarınlarısınız ve geleceğimiz sizlere emanet edilecektir. Sevgili gençler başta kendinize sonra ailenize, topluma, vatanınıza, milletinize faydalı bireyler olarak yetişin tavsiyelerini iletti.

 

Sayın Valimiz, okul ziyaretlerinde öğrencilere kitap hediye etmeyi de ihmal etmedi.

 

 

02-11-201702-11-201702-11-201702-11-201702-11-201702-11-2017

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.