MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ ve İl Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ile birlikte Muş Kardeşlik Platformu - KÖY-GEL-DER üyeleri tarafından Mevlana İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde kurulan Şehit Samet ÇALDIR Kütüphanesini hizmete açtı.
![Sayın Valimiz Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ ve İl Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ile birlikte Muş Kardeşlik Platformu - KÖY-GEL-DER üyeleri tarafından Mevlana İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde kurulan Şehit Samet ÇALDIR Kütüphanesini hizmete açtı.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/05085056_photo_2021-03-05_08-49-20.jpg)
Sayın Valimiz Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ ve beraberindeki heyet İl Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ile birlikte Muş Kardeşlik Platformu - KÖY-GEL-DER üyeleri tarafından Mevlana İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde kurulan Şehit Samet ÇALDIR Kütüphanesini hizmete açtı.