MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ROBOTİK KODLAMA ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ

ROBOTİK KODLAMA ÖĞRETMEN EĞİTİMLERİ

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü STEM-Bilim Merkezi'nde ilimizdeki öğretmenlere yönelik olarak hizmetiçi eğitim kapsamında Arduino Uygulamaları (Temel Seviye) Kursu verilecektir. Daha önce bu eğitimi alan öğretmenlerimiz tekrardan eğitime katılamaz.Lütfen emin olmak için MEBBİS'inizden hizmetiçi bölümüne bakınız.İsteyen öğretmenlerimiz hafta içi 16.00-22.00 saatleri arası 5 gün robotik kodlama eğitimi alabilir.İsteyen öğretmenlerimiz de hafta sonları 09.00-17.00 saatleri arası 4 gün robotik kodlama eğitimi alabilir.Eğitime katılacak öğretmenlerin dizüstü bilgisayarlarıyla gelmeleri gerekmektedir.Eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan öğretmenlerimize MEBBİS'te de görünecek şekilde "Kurs Belgesi" (e-sertifika) verilecektir. TÜM BİLGİLENDİRMELER e-mail inize YOLLANACAKTIR. E-maillerinizi KONTROL EDİNİZ.

Eğitim Yeri: Muş STEM-Bilim Merkezi
Adres: Sütlüce Mahallesi Demir Yolu Altı Sokak No:581 (Şehit Davut Karaçam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bahçesi)    BAŞVURU LİNKİ

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpO1flmQe8Y71cryFQEIyPM4VBZdhONIss7Gy5b_7Xg5QAwQ/viewform 

İstasyon Caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı Kat 3 Merkez / MUŞ - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.