MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim ve Özel Eğitim Kurum Müdürleri ile Taşımalı Eğitim ve DYK Kursları İşleyişi Hakkında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Ortaöğretim ve Özel Eğitim Kurum Müdürleri ile Taşımalı Eğitim ve DYK Kursları İşleyişi Hakkında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda, Merkez Ortaöğretim ve Özel Eğitim Kurum Müdürleri ile devam eden Taşımalı Eğitim ve Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının İşleyişi Hakkında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Özçelik, Ortaöğretim ve Özel Eğitim kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda okul servis araçları yönetmeliği ve taşıma yoluyla eğitime erişim yönetmeliği ile ilgili detaylı bilgi verildi. Taşımalı eğitim iş ve işlemlerinde bu yönetmeliklere göre hareket edilmesi ve Taşımalı Eğitimle ilgili yapılması gereken çalışmalar ve yaşanan sorunlar ile çözüm yolları konularında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Destekleme ve Yetiştirme kursları yönergesi ve kılavuz hakkında bilgi verildi. DYK ile ilgili karşılaşılan sorunlar ile ilgili bilgi alışverişi yapıldıktan sonra toplantı sonlandırıldı.

18-11-201918-11-201918-11-201918-11-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.