MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızın Yıl Sonu Etkinlikleri Göz Dolduruyor.

Okullarımızın Yıl Sonu Etkinlikleri Göz Dolduruyor.

2014-2015 Eğitim Öğretim yılı sonuna yaklaşırken okullarımızın düzenlediği “Bilim Şenliği, Okul Öncesi Şenliği, Teknoloji ve Tasarım Sergisi ve Okul Kermesleri” göz dolduruyor.

            20-21 Mayıs 2015 tarihinde Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı, Fatma Aliye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Öncesi Şenliği ve yıl sonu etkinliği, Mevlana Ortaokulu  TÜBİTAK Bilim Fuarı, Prf.Dr. Vahit Özmen Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Şenliği ve Resim Sergisi, Merkez Kız YBO Teknoloji ve Tasarım Sergisi ve Lale Anaokulu, okul kermesi düzenledi. Düzenlenen şenlik ve sergide birbirinden güzel çalışmalar yer aldı, bulunan çalışmaların tümü okullarımızın öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırladı. Bilim Şenliklerini ve Sergilerini gezen Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN “ Öğrencilerimizin yıl boyu Öğretmenlerimiz rehberliğinde hazırladıkları/ yaptıkları iş ve projeleri sergilemektedirler. Yaptıkları işleri sergilemenin mutluluk ve güven duygusunu yaşamaktadırlar. Kermeste ve Sergilerde emeği geçen herkesi kutluyorum. İnşallah bu ürünlerin çok daha kalitelilerini güzel ortamlarda sunarak yarışmalarda değerlendirilecektir. Emeği geçen Okul İdarecilerimizi, Öğretmenlerimizi ve Öğrencilerimizi kutluyorum” dedi. 


1111111

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.