MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporları Bölge Yarışmasında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Okul Sporları Bölge Yarışmasında Üstün Başarı Gösteren Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Okul Sporları Federasyon tarafından, Erzincan İlinde düzenlenen Okul Sporları bölge Yarışmasında, Basketbol Dalında Yıldız Erkekler Kategorisinde üstün başarı gösteren Muş Milli Eğitim Vakfı Fatih Ortaokulu öğrencileri, Beden Eğitimi Öğretmeni Mahmut Sönmez ve Okul Müdürü Aydın Güngör Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan’ı makamında ziyaret etti.

 

            İl Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emrecan TÜRELİ, Besir Sevgi, Sercan AKPOLAT, Şervan Akpolat, Abdulkadir Ayhan, Ercan Alim Yadık, M. Tarık Altıok, M.Fatih Koçlardan, Ferhat Subaşı, Sefe İspekter, Baran Bingöl, Yusufcan Sönmez adlı sporcu öğrencileri tek, tek tebrik etti.

           Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan; Başarının sırrı çok çalışmaktır. Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de yaygın Eğitim Faaliyetlerinin genel değerlendirilmesi için Beden Eğitimi ve Sporun önemine vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Arslan, “Spor, ferdin beden ve ruh sağlığının gelişmesinin yanında, belli kurallara göre rekabet ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme zamanını içerir” dedi. Ziyaretin sonunda Milli Eğitim Müdürü Arslan, öğrencilere başarılarından dolayı çeşitli hediyeler vererek makamından uğurladı.

 

 

          Bu vesileyle Muş´umuzu başarıyla temsil eden sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.  Gençlerimize imkânlar dâhilinde her türlü desteği vereceğiz.” dedi. 

19-01-2016

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.