MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Öğrencilerden Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Muş Selcen Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde proje hazırlayan ve dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenleri ve okul müdürü ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’yi makamında ziyaret etti.

Bilim kahramanları derneği tarafından Ankara’da düzenlenen “Bilim Kahramanları Buluşuyor” “First Lego League” turnuvasında en iyi takım çalışması ödülünü alarak İzmir’de yapılan ve 62 projenin yarıştığı “Uzay Tarımı Projesi” robot performansı ve öz değerler alanında ödül alan Muş Selcen Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Gülsün Peker, Beyza Nida Baykut, Rümeysa Akova, Töre Akkoyun, danışman öğretmenler Ramazan Volkan Çoban, Ali Şen, Tülay Şen ve Okul Müdürü Nurcan Mergen Milli Eğitim Müdür Metin İlci’yi makamında ziyaret etti. 

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğrencilerimiz yaptığı bu projeler ile bizleri gururlandırıyor. İlimizde eğitim kalitesini daha iyi bir noktaya getirmek için hep birlikte büyük gayret içinde olacağız. Fikirleri ve duyguları ile hayal güçlerini dile getirip dereceye giren çocuklarımızı kutluyorum. Öğrencilerimiz ve danışman öğretmenlerimizi ve okul idarecilerimizi tebrik ediyor dedi.

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Dereceye giren öğrencileri çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

14-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.