MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri verildi.‘Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi’ kapsamında düzenlenen ‘Bana AB’yi Anlat’ konulu Resim, Öykü ve Slogan yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye genelinde düzenlenen “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” kapsamında Resim, Öykü ve Slogan kategorilerinde dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi., Türkiye  genelinde 7. 8. ve 9. sınıf öğrencilerine yönelik ’Bana AB’yi anlat’ konulu Resim, Öykü ve Slogan yarışmalarına katılan Merkez Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencisi Eylem ERBEY İl birincisi, Prof. Dr. Vahit Özmen Ortaokulu öğrencisi Burhan ASLAN İl ikincisi, Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Betül SAYSAL İl üçüncüsü oldu.

Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN; ’Bana AB’yi Anlat’ konulu Resim, Öykü ve Slogan yarışmasında dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek tek, tek tebrik ederek, Resim dalında dereceye giren Merkez Kız Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencisi Eylem ERBEY İl birincisine Laptop Bilgisayar, Prof. Dr. Vahit Özmen Ortaokulu öğrencisi Burhan ASLAN İl ikincisine Bisiklet ve Merkez İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Betül SAYSAL İl üçüncüsünü de Satranç Takımı ile ödüllendirdi. Milli Eğitim Müdürü Arslan,  Merkez Kız YBO Müdürü Ali Aslan SUBAŞ, Prof Dr. Vahit Özmen Ortaokulu Müdürü Orhan EROL, Merkez Kız İmam Hatip Ortaokulu Müdiresi Melahat AYDIN ve öğrencilere katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN;"Sevgili öğrenciler amacı belirli yaş aralığında bulunan Avrupa Birliği’nin değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusundaki, bilgi düzeyini eğitim faaliyetleri yolu ile artırmak olan bu proje kapsamında gerçekleşen resim, slogan ve öykü yarışmalarında, ürettiğiniz değerlerle dereceye girmiş olmanızdan dolayı sizi kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.


222222

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.