MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Muş Valisi sayın Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı "Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı"na katılarak ilimizin genel eğitim durumunu değerlendirdi. İl Müdürümüz sayın Enver KIVANÇ, bu yılın değerlendirmesini yaptı.
![Muş Valisi sayın Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/16220925_photo_2021-06-16_22-06-47.jpg)
Muş Valisi sayın Doç. Dr. İlker GÜNDÜZÖZ 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı "Sene Sonu Okul Müdürleri Toplantısı"na katılarak ilimizin genel eğitim durumunu değerlendirdi. İl Müdürümüz sayın Enver KIVANÇ, bu yılın değerlendirmesini yaptı.