MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MUŞ TÜRK TELEKOM ORTAOKULU REHBERLİK ÖĞRETMENİ FATMANUR YILMAZ İLİMİZİ KONYA'DA TEMSİL ETTİ.

MUŞ TÜRK TELEKOM ORTAOKULU REHBERLİK ÖĞRETMENİ FATMANUR YILMAZ İLİMİZİ KONYA'DA TEMSİL ETTİ.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Konya Valiliği, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde Mevlânâ'nın 746. Vuslat yıl dönümünde Şeb-i Arus haftası için düzenlenen alanında başarılarıyla adını duyurmuş 81 ilden 81 öğretmen Konya' ya davet edildi.

            Programın açılışı Mevlana Öğretmenevinde gerçekleşti. Programa Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif YILMAZ, Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanı Muhittin YILMAZ, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK ile İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları katılarak öğretmenlere katılım belgesi ile çeşitli hediyeler verdiler. Programda öğretmenleri temsilen Hakkâri ilinden katılan öğretmenimiz Nazmi ÜCE bir konuşma yaptı.

            81 ilden 81 öğretmen Konya Panorama Müzesi, Mevlana Müzesi, İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi, Konya Bilim Merkezi ve Akşam Konya Mevlana Kültür Merkezi'ndeki Sema programını izlediler. Mesleki başarılarıyla farkındalık yaratan 81 öğretmenden ilimizi temsilen Muş Türk Telekom Ortaokulu Rehberlik Öğretmeni Fatmanur YILMAZ katılmıştır. kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

16-12-201916-12-201916-12-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.