MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş TEOG Türkiye Birincisi Sayın Valimiz Seddar Yavuz’u Makamında Ziyaret Etti

Muş TEOG Türkiye Birincisi Sayın Valimiz Seddar Yavuz’u Makamında Ziyaret Etti

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında I. döneminde tüm soruları yanıtlayan Vali Adil Yazar Ortaokulu öğrencisi Hayru Nisa Bingöl, Türkiye ve Muş birincisi oldu.

Milli Eğitim Müdürü Cevdet Arslan’ı makamında ziyarete eden Vali Adil Yazar Ortaokulu öğrencisi TEOG Türkiye birincisi Hayru Nisa Bingöl ve Okul Müdürü Nedim Öner’e teşekkür etti. Öğrencimizin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirirken çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

 Daha sonra TEOG Sınavında Türkiye ve Muş birincisi olan Vali Adil Yazar Ortaokulu öğrencisi Hayru Nisa Bingöl, Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, Vali Adil Yazar Ortaokulu Müdürü Nedim ÖNER ve öğrenci babası Mehmet Bingöl, Sayın Valimiz Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti.

 

Sayın Valimiz Seddar Yavuz; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Başarının sırrının çok çalışmak olduğunu ifade eden Sayın Valimiz; “TEOG sınavında başarılı olan öğrencimiz ziyaretimize geldi. Bizde onu canı gönülden tebrik ederek, ödüllendirdik. Çocuğumuzun başarısına sağlamış oldukları katkıdan dolayı okul idarecilerini, öğretmenlerimizi ve öğrencimizin ailesini de ayrı ayrı tebrik ediyorum.” Dedi. 

 

 

11-01-201711-01-201711-01-201711-01-2017

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.