MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş Namık Kemal YBO Badminton Takımından Müdürlüğümüze Ziyaret.

Muş Namık Kemal YBO Badminton Takımından Müdürlüğümüze Ziyaret.

24-26 Mart 2015 tarihlerinde Batman İlinde yapılan Ortaokullar arası gençler badminton bölge şampiyonasında Namık Kemal YBO Bölge birincisi olmuştur. Okul Müdürü Nazım ALATAŞ Şampiyon Takım Öğrencileri ile Milli Eğitim Müdür Vekili Sabahattin EKE,yi makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdür Vekili Eke, Namık Kemal YBO Badminton Takımını başarılarından dolayı tebrik etti. Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Eke, öğrencilerin bu başarıyı sadece sporda değil, eğitimlerinde ve yaşamlarında da sürdürmesi dilediğinde bulundu. 24-26 Mart 2015 tarihlerinde Batman İlinde yapılan Bölge Şampiyonasında başarılı olan Namık Kemal YBO öğrencileri Batuhan ÇİFTÇİ, Serdal TOPLU, Mücahit SEZEN ve Cebrail USLU öğrencileri tek, tek tebrik eden Eke, Bölge şampiyonluğunu Muş’a getiren öğrencilerin herkesi gururlandırdığını söyledi.

 

 17-21 Nisan 2015 tarihlerinde Yalova İlinde yapılacak olan Ortaokullar arası gençler badminton Türkiye şampiyonasında sporcu öğrencilere başarılar diledi.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.