MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

Muş Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

 

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri arasındaki iletişimi güçlendirip motivasyonlarını arttırmak amacıyla bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci başkanlığında Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Metin Aksu, Enver Kıvanç, Mehmet Özçelik, Milli Eğitim Şube Müdürleri Bayram Güler, Murat Çoban, İbrahim Tanyeri, Ahmet İyidil, Suat Çetin, Ali Çelik, Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli şef ve memurlar katıldı.

Toplantıda kurumun genel iş ve işlemleri ile ilgili konular görüşülerek karışlıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Değerli arkadaşlar, İl Millî Eğitim Müdürlüğü birimlerinde yaptığınız görevler ile Muş il geneli tüm okul ve kurumlarımız ile işbirliği içinde güzel işlere imza attık, yaşadığımız bu şehirde vatandaş memnuniyetinin esas alındığı, tebessüm eden kurum anlayışıyla hareket ederek, ülkemize ve milletimize hizmetkâr olmanın gururunu hep birlikte yaşayarak, bu şehri güler yüzlü tebessüm eden bir kurumu haline getirelim. Bu gayret ve çabamız ile bundan sonrada daha güzel işler yapacağız, şimdiye kadar yaptığınız güzel çalışmalar için herkese teşekkür ederim diyerek toplantıyı sonlandırdı.

28-03-201928-03-201928-03-201928-03-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.