MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Badminton Takımından Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a Ziyaret

Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Badminton Takımından Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a Ziyaret

17-19 Mart 2015 tarihlerinde Mardin İli Kızıltepe İlçesinde yapılan liseler arası gençler badminton bölge şampiyonasında Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bölge birincisi olmuştur. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ekrem ERLİĞ, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni ve Badminton antrenörü Tuncay MERGEN Şampiyon Takım Öğrencileri ile Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Arslan, Mesleki ve Teknik Anadolu Badminton Takımını başarılarından dolayı tebrik etti. Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan, öğrencilerin bu başarıyı sadece sporda değil, eğitimlerinde ve yaşamlarında da sürdürmesi dilediğinde bulundu. 17-19 Mart Mardin İli Kızıltepe İlçesinde yapılan Bölge Şampiyonasında başarılı olanMesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Hamdüsena USLU, M.Hakan GÜLBAHAR, Sadettin YILMAZ, Umut ŞAHİN ve Burak UYANIK öğrencileri tek tek tebrik eden Milli Eğitim Müdürü Arslan, Bölge şampiyonluğunu Muş’a getiren öğrencilerin herkesi gururlandırdığını söyledi.

 8-12 Nisan 2015 tarihlerinde Erzincan İlinde yapılacak olan Liseler arası badminton gençler şampiyonasında sporcu öğrencilere başarılar diledi.

Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de yaygın Eğitim Faaliyetlerinin genel değerlendirilmesi için Beden Eğitimi ve Sporun önemine vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Arslan, “Spor, ferdin beden ve ruh sağlığının gelişmesinin yanında, belli kurallara göre rekabet ölçüleri içinde mücadele etme, heyecan duyma, yarışma, yarışmada üstün gelme zamanını içerir” dedi. Ziyaretin sonunda Milli Eğitim Müdürü Arslan, öğrencilere başarılarından dolayı Yarım altın vererek makamından uğurladı.

22222222


Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.