MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MUŞ İLCİ İNŞAAT KIZ AİHL VE PAYDAŞ OKUL ADANA HAKKI POLAT KIZ AİHL İDARECİ, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'I ZİYARET ETTİLER
![MUŞ İLCİ İNŞAAT KIZ AİHL VE PAYDAŞ OKUL ADANA HAKKI POLAT KIZ AİHL İDARECİ, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'I ZİYARET ETTİLER](/meb_iys_dosyalar/2024_05/14155524_whatsappimage20240513at19.12.582.jpg)
Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce yürütülen Evliya Çelebi Öğrenci Değişim Programı kapsamında Projesi kabul edilen Muş İlci İnşaat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Mümtaz BİLGİN, öğretmen ve öğrencileri, Paydaş okul olan Hakkı Polat Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Meryem KARAYAZICI, misafir öğretmen ve öğrencileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'a ziyarette bulundular.
Nazik ziyeretleri için kendilerine teşekkür ederiz.