MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş İl Geneli Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Muş İl Geneli Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 

Muş İl genelindeki Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okullarının Müdürleri Muş Nusret Sarman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda 2018-2019 eğitim öğretim yılı genel değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Yapılan toplantıya Milli Eğitim İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Özçelik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve İl geneli Mesleki ve Teknik Ortaöğretim Okul Müdürleri katıldı.

Toplantıda; Bakanlığımız Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünce hazırlanan, resmi mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında öğrenim gören öğrencilerin ders başarısı durumu ve 2018-2019 eğitim öğretim yılı I. Dönemin değerlendirilmesi, okul pansiyon denetimleri, kalite izleme ve değerlendirme, mesleki açık lise ve örgün eğitim iş ve işlemleri ile örgün eğitimdeki öğrencilerin devam-devamsızlık durumlarına ilişkin izleme ve değerlendirme raporları doğrultusunda, ilimize dair değerlendirmeler yapıldı.

 

Toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile sona erdi.

 

27-03-201927-03-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.