MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT’tan Müdürümüze İade-i Ziyaret

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT’tan Müdürümüze İade-i Ziyaret

             Muş Alparslan Üniversitesi Rektörlük makamına atanan Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’a, 28 Nisan 2015 günü MŞÜ Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat iade-i ziyarette bulundu. Arslan,  makamında iade-i ziyarette bulunan Rektör Polat’a teşekkürlerini sundu. Arslan, 2007 yılında ilimizde kurulan üniversitenin İl’e hem kültürel anlamda hem de ekonomik anlamda katkı sağladığını o nedenle hem eğitim hem de yaşam alanı olan üniversiteler bizim için çok önemlidir” ifadelerini kullandı. Milli Eğitim Müdür Cevdet ARSLAN “Muş Alparslan Üniversitesi Rektörümüze hoş geldiniz diyerek, yeni görevinde kendisine başarılar diledi. Milli Eğitim Müdürü Arslan, kurumlar arası işbirliği çerçevesinde çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

 

            Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prf.Dr. Fethi Ahmet Polat; Milli Eğitim ile sürekli istişareli ve koordinasyon içinde olacaklarını belirterek, Eğitimin geliştirilmesi ve Akademik başarının arttırılması hususunda üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti. Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN, MŞÜ Rektörü Prf.Dr. Fethi Ahmet POLATI’ı makamından uğurladı.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.