MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT’tan Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT’tan Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret.

Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat Muş Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

            Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sundu. İlci, 2007 yılında ilimizde kurulan Muş Alparslan Üniversitenin İlimize sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda akademik bilim anlayışının yerleşmesinde üstün bir göreve sahip olduğu, şehrimize kültürel ve ekonomik anlamda katkı sağladığı bu nedenle hem eğitim hem de yaşam alanı olan üniversiteler bizim için hayati bir öneme sahiptir dedi.

 

            Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat; Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde başarılar diledi. Milli Eğitim ile sürekli istişareli ve koordinasyon içinde olacaklarını belirterek, Eğitimin geliştirilmesi ve Akademik başarının arttırılması hususunda üzerlerine düşeni yapacaklarını belirtti. Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet POLAT’ı makamından uğurladı.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.