MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci “Suya Dair Her Şey” Konulu Resim Yarışmasında Türkiye 2.olan Muş BİLSEM öğrencisi Muhammet Hatip Yalçın’ı Ödüllendirdi.

Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci “Suya Dair Her Şey” Konulu Resim Yarışmasında Türkiye 2.olan Muş BİLSEM öğrencisi Muhammet Hatip Yalçın’ı Ödüllendirdi.

2. Uluslar Arası Su ve Sağlık Kongresi Düzenleme Kurulu talebi ile Milli Eğitim Bakanlığı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından 13-17 Şubat 2017 tarihlerinde Türkiye geneli İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arası düzenlenen ‘’Suya Dair Her Şey’’ Temalı Resim Yarışmasında Türkiye 2.si olan Muş BİLSEM öğrencisi Muhammet Hatip Yalçın, Muş Bilsem Müdürü Murat Taşdemir, Müdür Yardımcısı Nihat Özdemir, Proje öğretmeni Şehmus Kardaş ve öğrenci velisi Atilla Yalçın Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci’yi makamında ziyaret etti.

 Düzenlenen yarışmanın amacı, çocuklarda su konusunda farkındalık yaratmak, suya dair her şey teması ile ilgili eser üretmelerini sağlayarak yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak ve başarılı çocukları onurlandırmaktır.

 Bu kapsamda Muş Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinden resim yarışmasına katılan Muhammed Hatip YALÇIN Türkiye çapında ikincilik ödülü almaya hak kazanmıştır.

Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencimizi kutluyorum dedi. Resim hakkında Türkiye 2.olan Muş BİLSEM öğrencisi Muhammet Hatip Yalçın’dan bilgi aldı, daha sonra öğrencimizi Başarı Belgesi, Tablet Bilgisayar ve Kitap ile ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Metin İlci; Muş Bilsem idareci, öğretmen ve öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik ediyorum dedi.30-03-201730-03-201730-03-2017

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.