Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Tarafından Badminton Okul Takımlarına Spor Malzemesi Dağıtıldı.
![Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Tarafından Badminton Okul Takımlarına Spor Malzemesi Dağıtıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/01111929_manYet.jpg)
Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından Prof. Dr. Vahit Özmen İlkokulu/Ortaokulunda Beden Eğitim Öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Cesur Mutlu himayesinde açılan Badminton kurslarına spor malzemesi dağıtıldı.
Prof. Dr. Vahit Özmen İlkokulu/Ortaokulunda öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirmek, ders dışı sosyal ve sportif faaliyetlerde katkı sunmak için 146 saatlik üç ayrı gurupta 36 öğrenciye yönelik Badminton kursları açılmıştır.
Milli Eğitim Müdürü İlci; Öğrencilerin spor salonunda çalışmalarını izleyerek öğrencilerle sohbet etti. Çalışmalar hakkında Halk Eğitim Merkez Müdürü Vedat Beyazduman ve Beden Eğitim Öğretmeni ve Milli Takım Antrenörü Cesur Mutlu”dan bilgi aldı.