MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı.

Milli Eğitim Müdürü Cevdet ARSLAN’ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı.

“Öğretmen; eğitim ve öğretimi meslek edinen, eğitim kurumlarında çocuktan yetişkine herkese rehberlik eden, yön veren ve onları yaşama hazırlayan; dünyanın en değerli varlıklarından biri olan siz Öğretmenler!

 

Sizler idealist, çalışkan ve fedakâr bir şekilde çalıştıkça aziz milletimiz birlik ve beraberlik içinde daha da güçlü bir duruma gelecektir. Biz öğretmenlerin temel gayesi, evrensel değerlerin ışığında üretken, idealist, hoşgörülü, vatanına ve bayrağına bağlı bireyler yetiştirmektir. Millî Eğitim Müdürü olarak sadece bugün değil, her gün yanınızda olduğumu ve sizlerin destekçisi olduğumu bilmenizi isterim. Bu duygu ve düşüncelerle ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Cenabı Hak’tan rahmet, emekliye ayrılmış öğretmenlerimize mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Bugün, Öğretmenlerin Şeref Günüdür. Onlara Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle Candan Selamlıyorum. Bu kutlu mesleğin tüm mensuplarının Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.