MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran ve Bakanlık Yetkilileri İlimizi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran ve Bakanlık Yetkilileri İlimizi Ziyaret Etti

Malazgirt İlçesine bağlı Beşçatak köyünde boğularak hayatını kaybeden çocukların taziyesine katılmak üzere Muş'a gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran ve Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza Aydoğdu, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Cem Gençoğlu, Daire Başkanlarımız Feyzullah Çiftçi ve Yasin Eriş'i  İl Milli Eğitim Müdürümüz Emin Engin Muş Sultan Alparslan Havalimanında karşıladı.

 

Daha sonra Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Mustafa Safran, Personel Genel Müdürümüz Sayın Hamza Aydoğdu, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Cem Gençoğlu, Daire Başkanlarımız Feyzullah Çiftçi, Yasin Eriş, Bitlis İl Millî Egitim Müdürümüz Mehmet Emin Korkmaz, Adana İl Millî Egitim Müdürümüz Sayın Veysel Durgun, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Faruk Tekin, Milli Eğitim Müdürümüz Emin Engin ile beraber Malazgirt İlçemize bağlı Beşçatak köyünde serinlemek için girdikleri Murat nehrinde boğularak hayatlarını kaybeden çocuklarımız için Beşçatak köyünde yapılan Taziyeye katıldılar. 

 

Düzenlenen taziye programına katılan Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran ve beraberindeki yetkililer Murat Nehri'nde vefat eden; İlhami Demirbilek, Muhammed Demir, Rohat Burukanlı ile Taner Güven'in ailelerine "Başsağlığı" dilediler.

05-08-201905-08-201905-08-201905-08-201905-08-201905-08-2019

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.