MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB YENİLİKÇİLİK PROJELERİNDE MUŞ İLİMİZİN BÜYÜK BAŞARISI!

MEB YENİLİKÇİLİK PROJELERİNDE MUŞ İLİMİZİN BÜYÜK BAŞARISI!

               Milli eğitim Bakanlığı tarafından Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirlerek teşvik edilmesi amacı ile 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 5.si düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri"nde ilimizden iki okulumuz MUŞ İMKB İlkokulu ve Varto Hürriyet Ortaokulu katagorilerinde büyük başarı göstererek bölge 1.si oldular.

               Milli Eğitim Müdürü Metin İlci; Her gün biraz daha iyileşerek gelişen Muş eğitimimiz, eğitimde yenilikçilik projesinde kendini ispatladı. Yenilikçilik Ödülleri kapsamında ülke genelinde başvurusu yapılan 3357 proje arasında saha ziyaretine kalan 189 proje arasına giren, İlimizden katılan üç (3) projeden Muş İMKB ilkokulu"BENİ ANLARSAN BEN DE ANLARIM ÖĞRETMENİM." ve Varto Hürriyet Ortaokulu´nun "KİTAPLARIMIZI TAKAS EDELİM." Projeleri, Bakanlık saha değerlendirmesi sonucu bağlı bulunduğu ORTADOĞU ANADOLU BÖLGESİ´nde, katagorilerinde bölge 1.´si olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır. Okullarımız 16 Kasım 2017 tarihinde Malatya´da yapılacak ödül törenleri ile ödüllerini alacaklardır. Her iki okulumuzu da başarılarından dolayı kutluyor, projelerin eğitimi ve koordinasyonunu gerçekleştiren MEM AR-GE Birimi personelini gösterdikleri çabadan dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

22-05-201722-05-2017

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.