MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KANAL49 VE GENCİN KALEMİ YÖNETİCİLERİ MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Kanal49.com internet televizyonu ve gencin kalemi.com sitelerinin yöneticisi Ahmet Musab Ulaş Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü Sn Cevdet ARSLAN’a çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
KANAL49 VE GENCİN KALEMİ YÖNETİCİLERİ  MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ.

Kanal49.com internet televizyonu ve gencin kalemi.com sitelerinin yöneticisi Ahmet Musab Ulaş Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü Sn Cevdet ARSLAN’a çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Kanal49 internet televizyonculuğu yaptıklarını,Gencin Kalemi ise gençlerin yazma alışkanlığı kazandırma çalışmalarında alıştırmalar yaptıklarını belirttiler. Muşun dışa açılması anlamında dışarıya tanıtmada önemli olduğunu anlattılar.  Müdürümüz Muş için güzel çalışmalar yapmalarını diliyorum dedi. Gençlere okuma yazma alışkanlıklarına katkı sağlayan yayınlar çıkartması için teşvik etmelerini önerdi, kişilerin düşüncelerini yazılarla ifade etmekte zorlandıkları, bu alışkanlığın kazandırılması önemlidir dedi.

Gündemde olan İslamofobi ve Muş’ta Milli Eğitim Müdürlüğünün gençlik çalışmaları hakkında röportaj yapıldı. İslamın barış dini olduğunu, islamın hoşgörü ve kul hakkına saygılı olduğunu, aşırılıklara karşı olduğunu belirtti. Son zamanlarda yapılan aşırılıkların islama mal ettirilmemesi gerektiğini belirterek bu yanlışlıklar islama bakış açısından olumsuzluklara sebep olduğunu belirtti. Her türlü şiddet ve katliamların yanlış olduğunu belirterek huzurlu bir dünya diliyorum dedi.

 

Gençlerimizin milletimizin manevi değerlerine sahip olması için değerler eğitimine önem verdiklerini belirterek ayın değerlerini işlediklerini, saygılı, hoşgörülü, vatanını milletini seven toplumuna saygılı bireyler yetiştirmek için çalıştıklarını belirtti.

22

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.