MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz sayın Enver KIVANÇ; Liselere Geçiş Sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerimize yönelik 6 Haziran pazar günü yapılacak olan merkezi sınavla ilgili bir mesaj yayımladı.

İl Müdürümüz sayın Enver KIVANÇ; Liselere Geçiş Sistemi kapsamında 8. sınıf öğrencilerimize yönelik  6 Haziran pazar günü yapılacak olan merkezi sınavla ilgili bir mesaj yayımladı.

 

 

Eğitim öğretimin en önemli amaçlarından biri, yaptığı işte mutlu ve başarılı bireylerin yetişmesini sağlamaktır. Nitekim İdeal ve hedeflerini doğru belirlemiş tüm öğrencilerimizin iyi ve yerinde bir eğitim almaları, hayatları boyunca mutlu ve huzurlu bir mesleği icra etmelerini de sağlayacak önemli bir husustur. 

 

Salgın döneminin şartları, okullarımızda eskiden olduğu gibi yüz yüze eğitimin olmasına engel olmuşsa da Milli Eğitim Bakanlığımızın öncülüğünde yaptığımız tüm çalışmaları öğrencilerimizin bu dönemi mümkün olduğunca en verimli şekilde geçirmeleri üzerine planladık. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında merkezi sınava girecek 8. Sınıf öğrencilerimiz için süreci ayrı bir hassasiyetle yürüttük. 

 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, İlimiz ve ilçelerimizdeki öğrencilerimiz başta olmak üzere 06 Haziran 2021 tarihinde iki farklı oturumda gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, hedeflerine ve ideallerine ulaşacakları bir eğitim hayatı geçirmelerini temenni ediyorum.     

 

ENVER KIVANÇ

 

MUŞ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.