MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KAPSAMINDA, TUBA CAMİİN'DE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DÜZENLENEN "MEVLİD-İ ŞERİF VE HATİM DUASI" PROGRAMINA KATILDI
![İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ, 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ KAPSAMINDA, TUBA CAMİİN'DE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DÜZENLENEN](/meb_iys_dosyalar/2024_07/15182815_1000032674.jpg)
Valimiz Sayın Avni ÇAKIR, Muş Milletvekilimiz Sayın Mehmet Emin ŞİMŞEK, ilimiz protokolü ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ;
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında, Tuba Camiin'de şehitlerimiz için düzenlenen "Mevlid-i Şerif ve Hatim Duası" programına katıldılar.