MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KASIM DÖNEMİ ARA TATİL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KASIM DÖNEMİ ARA TATİL MESAJI

           Eylül ayında büyük heyecanla başladığımız yeni eğitim öğretim yılının ilk dönemine 14-18 Kasım tarihleri arasında ilk ara tatille mola verirken öncelikle sağlıkla geçireceğiniz bir tatil dönemi diliyorum.

           Geçen iki aylık süreçte öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve okul yöneticilerimizin üstün çabası ve emeğiyle birçok çalışma gerçekleştirildi, birçok proje için de ilk adımlar atıldı. Eğitim öğretim yılı sonuna kadar da okullarımızda birçok çalışma yine tüm paydaşlarımızla birlikte gerçekleştirilecek. Bu çalışmaları verimli ve keyifli geçirebilmek için tatil sürecinde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin iyi dinlenerek okullarına dönmüş olmalarını temenni ediyorum.

Sevgili öğrencilerimiz,

Ara tatil süresince öncelikle sağlığınıza dikkat ederek beslenmeniz ve ailenizle vakit geçirmeniz çok önemli. Bu süreci aynı zamanda derslerinizde eksikleriniz olduğunu düşündüğünüz konulara zaman ayırarak geçirmenizi ve ara tatil sonrası dinlenmiş olarak daha hazırlıklı şekilde sıralarınızdaki yerlerinizi almanızı diliyorum.

Sevgili meslektaşlarım,

Sorunsuz ve okullarımızın eksiklerini gidererek başladığımız yeni eğitim yılının iki ayını geride bırakırken öncelikle keyifli bir seminer ve dinlenme dönemi diliyorum. Ara tatil sonrası öğrencilerimizle kaldığımız yerden ve aynı heyecanla eğitim öğretime devam etmek temennisiyle bu süreçteki tüm çalışmalarınız, çabalarınız ve emekleriniz için teşekkür ediyorum. 

Enver KIVANÇ

Muş İl Millî Eğitim Müdürü

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.