MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KARNE MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN KARNE MESAJI

Saygıdeğer Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Değerli Velilerimiz, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılının 1. Dönemini tamamlamış bulunuyoruz.

Umudumuz, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan saygıdeğer öğretmenlerimizin heyecanını paylaşıyor, iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.

Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Gelecek nesilleri yetiştiren, toplumumuza yön veren, yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdiğiniz emek ve gayretten dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bir yaşam biçimine dönüşmüş mesleğinizi icra ederken ortaya koyduğunuz fedakârlıklarla nice başarıların altında sizin emekleriniz var. Sizlerle birlikte ülkemizin maddi ve manevi kalkınması, eğitim ortamlarının niteliğinin artırılması adına her geçen gün daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. "Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye" ilkesi ile 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde, azim ve kararlılıkla, ilk günkü heyecan ile bu yolda hep birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Sevgili Öğrencilerim;

2022-2023 eğitim-öğretim yılı birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi alıyorsunuz. Karne heyecanınızı paylaşıyor, sizlerle birlikte aynı sevinci yaşıyorum.

Sizler ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımızın teminatısınız. Karnenizin sadece bir araç olduğunu unutmayın. Umutlarınız, cesaretiniz, inancınız ve kendinize olan güveninizdir asıl olan. Başarının yolu herkese açık... Yeter ki hedefinizi doğru seçin ve planlı olun. Hedeflerinizi gerçekleştirirken en iyi arkadaşınız kitaplarınız olsun. Daima okuyun... Okuma azminiz ve motivasyonunuz hep daim olsun sevgili öğrencilerim...

Değerli Velilerimiz;

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Onlar için ne kadar çok çalışsak azdır. Bizler yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve destek personelimizle birlikte büyük bir kadro ile çocuklarımızın daima yanındayız. Karnelerinin bir araç olduğunu, çocuklarımızın sosyal, kültürel, duygusal, zihinsel ve fiziksel yeteneklerinin de notlarla ölçülemeyecek kadar mükemmel olduğunu da unutmayalım. Yarıyıl tatilinde çocuklarınızla güzel ve kaliteli zaman geçirmeniz dileğiyle...

2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönemini tamamladığımız bu günde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmesini diliyor, saygı ve sevgiler sunuyorum.

 

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.