MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN ARA TATİL MESAJI

"Sevgili Öğrencilerim; 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ikinci ara tatiline inşallah 14 Nisan 2023 Cuma günü giriyoruz. 14-23 Nisan tarihleri arasında uygulanacak tatil sürecinde bol bol dinlenmenizi ve kaliteli zaman geçirmenizi diliyorum. Ara tatille birlikte idrak edeceğimiz Ramazan Bayramını da fırsat bilerek yakınlarımızı, büyüklerimizi ve komşularımızı ziyaret ederek gelenek göreneklerimizi yaşatalım. Ara tatilin sonunda, yeni bilgiler ve tecrübeler edinmiş olarak sizlerle okullarımızda buluşacak ve eğitime-öğretime yine ortak çabalarımızla hep birlikte devam edeceğiz. Ara tatiliniz  hayırlı, bayramınız kutlu olsun inşallah.

Kıymetli Meslektaşlarım; geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirerek mukaddes bir görevi yerine getiriyorsunuz. Eğitim-öğretim yılının başından bugüne kadar gösterdiğiniz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ara tatil geçirmenizi temenni ediyorum. Ramazan Bayramınızı da tebrik ediyor, sağ selamet okullara dönüşünüzü arzuluyoruz."

Kıymetli Velilerim, Bu süreçte sizler de çok emek sarf ettiniz, çocuklarınızın geleceği için biz eğitimcilere çok büyük destek oldunuz. Eğitim-öğretim döneminde okul - aile işbirliğinin en güzel örneğini sergileyen bütün velilerimize de canı gönülden teşekkür ediyoruz. Ayrıca biliyoruz ki, hayatın her alanında başarılı ve mutlu olmak için sadece beceri kazanmak yeterli olmamaktadır. Buna ek olarak erdem sahibi, merhametli, duyarlı ve değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmek de gerekmektedir. Bu yüzden öğrencilerimizin manevi gelişimi de önemlidir. Ara tatilde çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmeyi, oyunlar oynamayı, onları dinlemeyi, onlarla birlikte kitap okumayı ihmal etmeyiniz. Bu kısa tatili çocuklarınızla huzur ve mutluluk içerisinde geçirmenizi temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum.

24 Nisan Pazartesi günü dinlenmiş, sağlıklı ve daha güçlü bir şekilde görüşmek üzere; hepinize ayrı ayrı güzel bir tatil dönemi dilerim.''

 

 

                                                             Enver KIVANÇ

                                                       Muş İl Millî Eğitim Müdürü

 

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.