MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün önderliğinde kazanılan ve şanlı tarihimizin altın sayfalarından biri olan Büyük Taarruz Başkomutanlık Meydan Muharebesinin kazanıldığı tarihi zaferin 100. Yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

      Ecdadımızın tüm yokluk ve  imkânsızlıklara rağmen değerlerine sahip çıkmak uğruna bütün varlığını ortaya koyarak sürdürdüğü Kurtuluş Savaşı'nı kesin zafere taşıdığı 30 Ağustos tarihi, milli birlik ve beraberlik ruhumuzun ispatıdır. Birlik ve beraberlik içinde kurtarılmış bu vatan ve kurulmuş olan Türkiye Cumhuriyeti yine birlik ve beraberlik içinde ilelebet payidar olacaktır.

 

      Bu anlamlı zaferin yıldönümünde, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, silah arkadaşlarını, tüm Kurtuluş Savaşı kahramanlarını ve Aziz Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.

 

 Enver KIVANÇ 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.