MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ'IN 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM MESAJI

2022-2023 Eğitim Öğretim yılının 2. Dönemi ile birlikte yönetici, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimizle uyum içinde bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak yegâne hedefimizdir.

       Saygıdeğer Öğretmenler, Eğitim, Kalkınmanın ve gelişmenin temeli, ülkenin geleceğidir. Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimiz ile işbirliği içerisinde gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar çok imkân sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Ülkemizin, ekonomik, bilimsel, sosyal ve kültürel bakımdan daha güçlü ve rekabet gücü yüksek bir ülke olarak ilerlemesi için, eğitim alanındaki çalışmaların ve yatırımların karalılıkla devam etmesi bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Çünkü insana yapılan yatırımın en önemli yatırım olduğu bilincindeyiz.

        Değerli Veliler, Bizler sizin bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı kendi evlatlarımız bilerek onları en verimli ve en sağlıklı şekilde hayata hazırlamayı görev addediyoruz. Eğitimin ilk temellerinin atıldığı aile olarak çocuğunuzla olan ilginiz ve göstereceğiniz hassasiyet çok önemlidir. Bu anlamda okulla ve öğretmenle sürekli irtibat halinde olmanızı bekliyoruz.

     Sevgili Öğrenciler, Kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılmanız ve hayalini kurduğunuz hedefinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Daha donanımlı daha mutlu ve daha güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.