MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın 2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Birinci Dönem Ara Tatil Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın 2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Birinci Dönem Ara Tatil Mesajı

Değerli meslektaşlarım, değerlerimizi  kuşaklara aktarmak ve geleceğin ihtiyaçları doğrultusunda insanlar yetiştirmek için ne kadar çok çaba gösterdiginizi  biliyoruz.  2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle güçlü yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için dönem başından beri gösterdiğiniz gayretten dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Öğrencilerimizin yaşamlarını sürdürmeleri için ihtiyaç duydukları bikgi ve beceriler kazandırmanın yanında, onları değerlerimizle donanımlı kılarak gösterdiğiniz çaba bizlerin en büyük sermayesidir. Sizlerle birlikte eğitim ortamlarımızın niteliğini arttırarak her geçen gün daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. 

Kıymetli velilerimiz,

Çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımız ve canlı birer elmaslarıdır. Onlar için ne kadar çok çalışsak azdır. Sizlerin de bu bilinçle her zaman olduğu gibi bu ara tatilde de koronavirüsten korunmak için maske takarak  mesafe kurallarına uyup hijyen şartlarını sağlayarak çocuklarınızın yanında olduğunuzun farkındayız. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için öncelikli olarak sağlıklı olmaları hepimizin ortak hedefidir.

Çocuklarımız için ara tatil döneminin sağlıklı bir şekilde planlanması ve  değerlendirilmesi sağlanmalıdır.

 

Sevgili Öğrenciler; 16-20 Kasım 2020 tarihleri   arasında birinci dönem ilk ara tatili başladı. 20 Kasımda ise birinci dönem ara tatili sona erecek. Okullarımız bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle  kademeli olarak eğitim-öğretime başladı. Temennimiz tatilden sonra tüm kademelerin okula dönmesi olacaktır. Her zaman azami dikkat etmemiz gereken maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak sağlık ve esenlikle geçireceğiniz bir tatil olmasını dilerim. 

 

2020-2021 Eğitim _Öğretim Yılı birinci ara tatil döneminde değerli meslektaşlarıma, kıymetli velilerimize ve sevgili öğrencilerimize sevgi ve  saygılarımı sunarım. 

 

 

                                                                                            Enver KIVANÇ 

                                                                                        İl Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.