MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Yarıyıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ'ın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Yarıyıl Sonu Mesajı

2020-2021 Eğitim _Öğretim Yılının 1. Dönemini Covid-19 Salgınının gölgesinde tamamladığımız bu günlerde, okullarımızda yeniden buluşacağımız günleri özlem ve umutla bekliyoruz. Sevgili Öğrencilerimizin, ilk dönemi uzaktan eğitimle tamamlamış olmalarının heyecanını yürekten paylaşıyor, yarıyıl tatilinin değerli öğretmen, öğrenci ve velilerimiz ile eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

Kıymetli meslektaşlarım; Uzaktan eğitim sürecinde dönem boyunca göstermiş olduğunuz özverili gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı, mutlu bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

Saygıdeğer velilerimiz;  Uzaktan eğitim sürecinden bizler öğrencilerimizin kıymetini anladığımız gibi sizler de kuşkusuz öğretmenlerimizin kıymetini bir kez daha anladınız. Tatil döneminde çocuklarınızın dinlenmelerine, zamanlarını kaliteli bir şekilde değerlendirmelerine, kitap okumalarına imkân sağlamanızı, ilgi ve yeteneklerine göre onları desteklemenizi rica ediyor ve siz kıymetli velilerimize sağlık, sıhhat ve esenlikler diliyorum.

Ve

Sevgili öğrencilerimiz,

Gözden ırak olanın günümüz teknolojik imkanlari sayesinde gönülden ırak olmadığını bu dönemde yaşadık. Eğitiminizi ekran başında geçirdiğiniz bir dönemden sonra ekrana uzak, kitaba yakın bir yarıyıl tatili geçirmenizi tavsiye ediyorum. İkinci dönem internette camdan değil, okullarımızda candan görüşmek dileğimle hepinize iyi tatiller diliyorum.

Enver KIVANÇ 

İl Milli Eğitim Müdürü

Hürriyet Mahallesi, Şht. Akif Ağaoğlu Cd. No24 Muş Merkez - (436) 212 35 83 / 0436 212 12 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.