MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ "YÜZ YÜZE 100 ÇOCUK OYUNU" KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK ETKİNLİKLERİN AÇILIŞINA KATILDI
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENVER KIVANÇ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27135407_whatsappimage20240527at10.34.23.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ve Şube Müdürümüz Nedim ÖNER; İlimiz Merkezde bulunan okul öncesi, İlkokul ve ortaokul düzeyinde "YÜZ YÜZE 100 ÇOCUK OYUNU" kapsamında 27-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinliklerin açılışına katıldılar.