MUŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ; Muş Valiliği'nin desteğiyle 8.sınıflara yönelik Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlığı ve basımı yapılan soru bankası fasiküllerinin EBA'ya erişemeyen köy okulu öğrencilerine dağıtımını yaptı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ; Muş Valiliği'nin desteğiyle 8.sınıflara yönelik Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlığı ve basımı yapılan soru bankası fasiküllerinin EBA'ya erişemeyen köy okulu öğrencilerine dağıtımını yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/17114439_photo_2020-12-17_11-42-27.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Enver KIVANÇ ; Muş Valiliği'nin desteğiyle 8.sınıflara yönelik Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlığı ve basımı yapılan soru bankası fasiküllerinin EBA'ya erişemeyen köy okulu öğrencilerine dağıtımını yaptı.